English
Site Haritası
İletişim
KMERKEZİ

BRJ projesi Kmerkezleri, belediyelerde online ve offline olarak hizmet veren bir kariyer noktası şeklinde çalışır. Kmerkezi’ndeki iş danışmanı vatandaşların yaşadıkları bölgede iş fırsatlarından haberdar olmalarını ve eğitim olanakları hakkında bilgilendirilmelerini sağlamaktadır. Başka bir deyişle Kmerkezi, iş arayan adaylar ile eleman arayan işverenleri buluşturma noktasıdır.

Kmerkezi yerel yönetimlere yapılan iş başvurularının kayıt altına alınmasını sağlarken, bir taraftan vatandaşların iş sahibi olabilmeleri için özel şirketlerle bağlantı halinde olabilmelerine yardımcı olur. Kmerkezine başvuruda bulunan kişiler yetenek ve kabiliyetlerine göre değerlendirilmektedir. Sanal iş danışmanı iş arayan vatandaşların en doğru, güncel şekilde kayıtlarının alınmasını, alınan bu kayıtların bölgedeki işverenlerin de ulaşabilecekleri ve aranılan elemanın niteliklerine göre tasnif edebilecekleri alt yapıyı sağlamaktadır.

Yapılan bu çalışmaların ardından özel şirketler ve iş arayan kişi buluşturulur. Sistem vatandaşların yetenekleri doğrultusunda iş imkânına kavuşmasına yardım ederken, işverenlere lojistik destek sağlanmış olur.

KMerkezleri ve BRJ hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

BRJ LUBNATSİ DANIŞMANLIK A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 03.12.2016-02.12.2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.12.2013 tarih ve 167312 sayılı karar uyarınca 430 No ‘lu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Kadıköy Hizmet Merkezi : 0216 418 34 57
İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.